Avril-Scany z Brava+rozhovor

9. června 2006 v 21:01 | maya |  Avril Lavigne
Jak všichni víte, tak Avril byla teďkom v Bravu!!Dokonce ji věnovali celou dvojstrnu, což je celkem pokrok!!Díky fóru lavigne-avril.highforum.net vám můžu ukázat scany a taky celý rozhovor, který Avril poskytla...


Rozhovor:
B: Tváříš se šťastně...
A: (smích) Dokonce hodně, hodně šťastně! Cítím se teď jak ve snu. Mohla bych štěstím obdarovat celej svět!
B:Jak to?
A: Jsem strašně moc zamilovaná, to je všechno!
B: Jsi zasnoubená se zpěvákem skupiny Sum 41 Deryckem Whibleym. Plánujete už svatbu?
A: No, vlastně jsem nechtěla nic prozradit, ale dobře. Budeme se 26.srpna brát. V Los Angeles. Jsem úplně nažhavená a strašně se na to těším!
B: Wow, tak to jsou super novinky! Srdečně blahopřejeme! A jaká bude svatba?
A: Asi to vyzní legračně, ale už od malička jsem měla svou představu, jakou svatbu chci. Určitě budu oblečená v bílých šatech a připravuju opravdu pestrou megaparty. Zbytek je přísně tajný - bude to překvapení pro všechny hosty.
B: Je ti teprve 21 let. Proč se chceš vdát už tak mladá...?
A: Jednoduše proto, že jsem našla kluka svých snů. Tak proč čekat? Vždycky jsem chtěla a chci mít v životě pořádek. V každém případě si jsem jistá, že budu dobrá manželka! (smích)
B: Myslíš, že jsi díky vašemu vztahu dospěla?
A: Není to jenom Deryckova zásluha, že působím dospělým dojmem. Jasně, jsem šťastnější než kdykoli předtím a tenhle pocit hodně ovlivnil můj život. Ale taky už nejsem žádná puberťačka. Už jen proto vidím dnes věci jinak...
B: Například?
A: Zkouším víc věci kolem sebe, obarvím si vlasy na blond. Jednou je mám zvlněný, jednou rovný. To jsem si dřív nedokázala ani představit. Taky teď nosím podpatky a sukně místo tenisek a kalhot. O módu jsem se dřív nikdy nezajímala.
B: Znamená to konec image drzé skejťačky?
A: Ne tak úplně. Na skateboardu jezdím pořád. Taky hraju hokej a basketbal. Takže žádný strach - nebudu žádná módní puťka. Ve svým srdci jsem sobě pořád věrná. Člověk se ale věkem učí. Dneska třeba víc poslouchám svůj vnitřní hlas...
B: Dříve jsi ho neposlouchala?
A: To jo, ale jako teenager jsem se nechala víc ovlivnit hlasy těch okolo. I dneska si nechám občas poradit, ael poslední slovo má vždycky moje srdce!
B: Jsou rodiče s tvými rozhodnutími spokojení?
A: Většinou ano. I přes přísně katolickou výchovu mi nechali dost volnýho prostoru, a tím mě podporovali v samostatnosti. Hlavně když jsem se vykašlala na školu, abych mohla dělat hudbu, tak stály za mnou. Co se týká svatby, tak by byli radši, kdybych ještě pár let počkala. Ale já je přesvědčím, že vzít si Derycka je dobrý rozhodnutí. Stejně tak všechny přesvědčím, že jsem dobrá herečka!
B: Letos přijdou do kinacelekm tři filmy, kde hraješ. Budeš teď už jen herečka?
A: Ne, v žádném případě. Bez hudby se neobejdu!
B: Máš už nějaké nové skladby?
A: Tvrdě pracuju na třetím albu!
B: Budou nové skladby znít jinak?
A: Bude poznat, že jsem taaakhle zamilovaná! Z kluků si už ale legraci dělat nebudu...(smích)
B: Chystáte se mít děti?
A: Na to je ještě moc brzy. Vždyť já nemám čas ani na psa!
(smích) Jednou ale budu mít rodinu, včetně psů a koček...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.